Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

  • Zapytanie ofertowe

    Zapytanie ofertowe z dnia 12.06.2024r.     ZAPYTANIE OFERTOWE na dzierżawę palcu w Parku Elizabeth w Bartoszycach z kompleksową obsługą stoisk gastronomiczno – handlowych…

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

18 kwietnia 2023

Bezgotówkowe Kino Objazdowe w BDK

Żyj filmowo, płać bezgotówkowo! 23 kwietnia 2023r największe premiery kinowe w Bartoszycach. Zobacz razem z nami na dużym ekranie:

 

„AIR” – Film w reżyserii Bena Afflecka z Matem Damonem w roli głównej. Kulisy niewiarygodnej historii Michaela Jordana i firmy Nike. Ta współpraca zrewolucjonizowało świat sportu i współczesną kulturę. (dyst. Warner Bros)

„Skołowani” – Czy ta miłość ma szansę? Maks to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Tylko wszystko wskazuje na to, że tym razem trafił na kobietę swojego życia… (dyst. Next Film)

„Filip” – Sensacja 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Nagrodzony Srebrnym Lwem obraz zrealizowany na podstawie powieści Leopolda Tyrmanda. W roli głównej hipnotyzujący Eryk Kulm. (dyst. TVP)

„Prawdziwe życie aniołów” – Znany i ceniony aktor Adam (w tej roli Krzysztof Globisz), przechodzi nagły i rozległy udar. Traci zdrowie i niezbędne do wykonywania swojego zawodu narzędzie – mowę. Pomimo niedającej nadziei diagnozy żona Adama (Kinga Preis) z uporem i determinacją walczy o jego powrót do zdrowia i na scenę. (dyst. Kino Świat)

„Wróżka Zębuszka” – Zapraszamy najmłodszych kinomanów na spotkanie z sympatyczną Violettą, która w swoim życiu ma jedno, wielkie marzenie. (dyst. Kino Świat)

Na wszystkie seanse zaprasza Fundacja Polska Bezgotówkowa, która poza propozycjami kinowymi przygotowała dla widzów także garść wiedzy na temat innowacyjnych form płatniczych!

Sprawdź godziny seansów i zamów swój bilet już dzisiaj z 10% zniżką przy płatności online: https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/586

Ceny biletów:
Normalny: 20 zł
Ulgowy: 18 zł
Grupowy: 16 zł

Podczas naszej trasy mamy specjalną zniżkę dla wszystkich fanów kina. Każdy kto zakupi bilet bezgotówkowo – online za pośrednictwem naszej strony www.filmowobezgotowkowo.pl lub za pomocą karty, telefonu lub zegarka w kasie kina – otrzyma na niego 10% zniżki.

Prowadzisz własny biznes? Zależy Ci na wygodzie i bezpieczeństwie? Chcesz zwiększyć swoje zyski? Razem z Fundacją Polska Bezgotówkowa możesz poznać odpowiedzi, jak korzystać z nowoczesnych, bezpiecznych i wygodnych rozwiązań dla firm. 🤝 Koniecznie zajrzyj przed seansem do kampera Fundacji Polska Bezgotówkowa. Dodatkowo, jeśli zostawisz wizytówkę, otrzymasz voucher na popcorn gratis.
– – – – –
Ogólnopolska akcja realizowana jest we współpracy z Fundacją Polska Bezgotówkowa. Akcja została zainicjowana w odpowiedzi na potrzebę upowszechniania kultury oraz edukacji w zakresie finansów cyfrowych wśród mieszkańców obszarów oddalonych od dużych miast i w których jednocześnie nie ma na stałe kina.
Więcej szczegółów na: https://www.filmowobezgotowkowo.pl/