Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

  • Zapytanie ofertowe

    Zapytanie ofertowe z dnia 12.06.2024r.     ZAPYTANIE OFERTOWE na dzierżawę palcu w Parku Elizabeth w Bartoszycach z kompleksową obsługą stoisk gastronomiczno – handlowych…

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

13 stycznia 2022

BNP Paribas – Idę do kina w BDK

Zapraszamy 24 stycznia na kolejną porcję filmowych hitów w BDK

BNP Paribas Idę do kina – nowa filmowa przygoda w Twoim mieście.
24 stycznia w Bartoszycach aktualne kinowe hity na dużym ekranie. Zobacz z przyjaciółmi bijący rekordy frekwencji na całym świecie film „Spider-Man: Bez drogi do domu” oraz kolejną część kultowej już serii komedii – „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”. Spędźcie rodzinny, rozśpiewany czas razem ze zwierzakami z „Sing 2”.
Bilety: https://idedokina.pl/trasa_kina/szczegoly/364
Cena biletów:
Normalny: 18 zł
Ulgowy: 16 zł
Grupowy: 14 zł
Tak prezentuje się cały repertuar:
„Spider-Man: Bez drogi do domu” – Tom Holland, Zendaya i Benedict Cumberbatch na dużym ekranie. W kolejnej odsłonie przygód Spider-Man zwraca się do Doktora Strange’a o pomoc. Chce, żeby świat zapomniał o jego sekretnej tożsamości. W weekend otwarcia film zarobił ponad 587 milionów dolarów – jest to trzeci najlepszy wynik kasowy w historii (lepiej radziły sobie tylko dwie ostatnie części serii „Avengers”). W Polsce w momencie premiery obraz zobaczyło prawie pół miliona widzów!
„Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” – Kolejna część kultowej komedii na dużym ekranie. Następne pokolenie bohaterów przeżywa miłosne wzloty i upadki. Żarty sytuacyjne, które rozbawią Was do łez i dialogi, które przejdą do historii.
„Sing 2” – Rozśpiewana komedia dla całej rodziny. Większe marzenia, większe wyzwania i największy występ! Do tego ścieżka dźwiękowa, którą będziecie nucić jeszcze długo po seansie.
Wyjątkowa niespodzianka dla fanów kina  Odwiedź lokalny oddział Banku BNP Paribas i otrzymaj Voucher VIP na bilet.
Więcej szczegółów w lokalnych oddziałach Banku BNP Paribas oraz na idedokina.pl/trasa_kina
– liczba Voucherów ograniczona
W trosce o widzów podczas naszych seansów wprowadziliśmy szereg zasad i udogodnień, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa. Na sali kinowej dostępne będzie nawet 100% miejsc z uwzględnieniem osób zaszczepionych.
Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami MKiDN oraz GIS możemy zwiększyć liczbę miejsc na sali z wyznaczonych 30% o dodatkowe 70%. Jeśli jesteście zaszczepieni i posiadacie Unijny Certyfikat Covid (UCC) przy wyborze miejsca na sali wybierzcie koniecznie „bilet Certyfikat”.
Osoby, które wybrały bilet z certyfikatem dodatkowo otrzymają oświadczenie, które w naszym imieniu prześle Ekobilet – nie zapomnijcie go wypełnić.
Bądźmy bezpieczni i cieszmy się wspólnie z magii kina w Waszym mieście.
Kto idzie do kina?
Partner Tytularny: Bank BNP Paribas
Sponsor: Storytel
Partner: Polargos
Organizator: Outdoor Cinema