Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

  • 691. urodziny Bartoszyc

    Zapraszamy mieszkańców Bartoszyc na 691. urodziny miasta! Świętować je będziemy przez trzy dni, głównie w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego, ale nie tylko….

Kultura w Bartoszycach

Sport w Bartoszycach

  • 691. urodziny Bartoszyc

    Zapraszamy mieszkańców Bartoszyc na 691. urodziny miasta! Świętować je będziemy przez trzy dni, głównie w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego, ale nie tylko….


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

1 marca 2013

Dofinansowanie na realizację projektów polegających na wdrożeniu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) w danej firmie

Kategoria: Aktualności

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości planuje ogłoszenie na przełomie marca i kwietnia br. konkursu, w ramach którego mikro-, mali i średni przedsiębiorcy będą mogli uzyskać dofinansowanie na realizację projektów polegających na wdrożeniu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) w danej firmie. Konkurs planowany jest w ramach projektu PARP „Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR)” finansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Dofinansowanie będą mogły uzyskać projekty wpisujące się w co najmniej jeden z następujących trzech obszarów CSR: środowisko naturalne, relacje z personelem przedsiębiorstwa lub zaangażowanie społeczne. Maksymalna kwota wsparcia dla jednego MŚP wynosi 100.000 zł, przy czym wnioskodawca musi wnieść wkład własny w wysokości minimum 30% całkowitych kosztów kwalifikowalnych projektu.

Firmy zainteresowane naborem prosimy o kontakt z p. Martą Piskorz tel 89 521 1264, m.piskorz@wmarr.olsztyn.pl