Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

20 sierpnia 2018

Dofinansowano projekt Miasta Bartoszyce w ramach „Programu Ja w internecie”

Miło nam poinformować, że w prowadzonym przez Fundację Legalna Kultura konkursie w ramach „Programu Ja w internecie”, realizowanego w ramach Działania 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, wniosek złożony w partnerstwie przez Gminę Miejską Bartoszyce oraz Stowarzyszenie „Monument” został oceniony pozytywnie pod względem merytorycznym i została przyznana dotacja w wysokości 150 000,00 zł. Otrzymaliśmy maksymalną kwotę jaka była możliwa do pozyskania.  Kolejnym etapem będzie podpisanie umowy o powierzenie grantu na realizację działań opisanych w złożonym wniosku. Szczegóły zasad naboru uczestnictwa do projektu poznacie Państwo pod koniec tego roku.

Ja w internecie to program finansowania bezpłatnych szkoleń mający na celu zwiększenie grupy świadomych i kompetentnych użytkowników internetu i e-usług publicznych, zdolnych realizować potrzeby informacyjne, kulturalne, biznesowe, administracyjne i społeczne w bezpieczny i legalny sposób przy użyciu nowoczesnych narzędzi cyfrowych.

Program jest finansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”. Operatorem Programu jest Fundacja Legalna Kultura, która ogłasza konkursy grantowe i wspomaga realizację projektów pod kątem merytorycznym i rozliczeniowym.