Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

4 kwietnia 2013

Katalog Produktów i Usług Przedsiębiorstw Społecznych z Regionu Warmii i Mazur

Kategoria: Aktualności

Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA zaprasza następujące organizacje do wspólnego wydania Katalogu Produktów i Usług Przedsiębiorstw Społecznych z Regionu Warmii i Mazur. Wydawnictwo jest bezpłatne.

W katalogu mogą zaprezentować się przedsiębiorstwa społeczne z województwa warmińsko – mazurskiego czyli spółdzielnie, organizacje pozarządowe prowadzące działalność gospodarczą lub odpłatną statutową, Zakłady Aktywizacji Zawodowej, Centra Integracji Społecznej, spółki non for profit oraz inne podmioty działające w obszarze ekonomii społecznej.


Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA realizująca projekt OŚRODEK WSPIERANIA EKONOMII SPOŁECZNEJ w Nidzicy wydaje drugi Katalog Produktów i Usług Przedsiębiorstw Społecznych z Regionu Warmii i Mazur, w którym zaprezentowane zostaną produkty i usługi oferowane przez przedsiębiorstwa społeczne z naszego województwa.
Zamieszczenie w Katalogu swojej oferty stwarza możliwość promocji podmiotu, przedstawienia swojej oferty i dotarcia do potencjalnych odbiorców.

W katalogu mogą zaprezentować się przedsiębiorstwa społeczne z województwa warmińsko – mazurskiego czyli spółdzielnie, organizacje pozarządowe prowadzące działalność gospodarczą lub odpłatną statutową, Zakłady Aktywizacji Zawodowej, Centra Integracji Społecznej, spółki non for profit oraz inne podmioty działające w obszarze ekonomii społecznej. Zamieszczenie oferty w Katalogu jest usługą bezpłatną.
W celu zgłoszenia swojej oferty do Katalogu należy wypełnić ankietę. Ankietę można także pobrać w wersji elektronicznej ze strony www.ekonomiaspoleczna.nida.pl lub www.nida.pl. Prosimy o czytelne wypełnienie ankiety, najlepiej w wersji elektronicznej. Prosimy także o przesłanie w wersji elektronicznej na adres ekonomiaspoleczna@nida.pl lub załączenie na płycie CD zdjęć z oferowanymi przez Państwa produktami lub usługami.
Ankietę wraz ze zdjęciami prosimy przesłać do dnia 30 kwietnia 2013 roku mailem na adres: ekonomiaspoleczna@nida.pl

lub pocztą na adres:

Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA,
ul. Rzemieślnicza 3,
13-100 Nidzica

Katalog wydany zostanie w nakładzie 1000 egzemplarzy i rozpowszechniany będzie wśród organizacji pozarządowych, przedsiębiorców i urzędów administracji publicznej.

Serdecznie zapraszamy do składania swoich ofert.