Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

 • Piknik rodzinny przeniesiony na 25 czerwca!

  Uwaga Z uwagi na panujące warunki atmosferyczne zaplanowany na dziś piknik rodzinny nie odbędzie się. Wydarzenie zostało przeniesione na najbliższy wtorek 25 czerwca na g…

Kultura w Bartoszycach

 • Zapytanie ofertowe

  Zapytanie ofertowe z dnia 12.06.2024r.     ZAPYTANIE OFERTOWE na dzierżawę palcu w Parku Elizabeth w Bartoszycach z kompleksową obsługą stoisk gastronomiczno – handlowych…

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

12 lutego 2024

Kino objazdowe

Żyj filmowo, płać bezgotówkowo! Bezgotówkowe Kino Objazdowe zaprasza przedsiębiorców i fanów kina na niezapomniane filmowe seanse.

Prowadzisz własny biznes? Nie zapomnij o wizytówce, czekają na Ciebie konkursy i niespodzianki!
25 lutego największe i najgłośniejsze premiery kinowe w Bartoszycach. Zobaczcie razem na dużym ekranie:
 •  „Sami swoi. Początek” – Pawlak i Kargul, bohaterowie kultowej trylogii „Sami swoi”, wracają na duży ekran. Nareszcie poznamy genezę słynnego sąsiedzkiego konfliktu. Będzie zabawnie i będzie złośliwie. Po prostu musicie zobaczyć, jak to wszystko się zaczęło. (dyst. Next Film)
 •  „Kos” – Nagrodzony Złotymi Lwami na Festiwalu w Gdyni najnowszy film Pawła Maślony. Dawno żaden polski tytuł nie wzbudził takiego entuzjazmu wśród krytyków. Zobacz Jacka Braciaka jako Kościuszko w historycznym kinie akcji, którego nie powstydziłby się sam Tarantino. Taki film trzeba zobaczyć w kinie! (dyst. TVP)
 •  „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5” – Macie ochotę na lekką, zabawną komedię? Bohaterowie serii Kogel Mogel jeszcze nigdy nie zawiedli w tej kwestii! Poznajcie ciąg dalszy przygód wyjątkowej rodziny: Wolańskich oraz Zawadów. Na ekranie ponownie pojawi się obsada uwielbiana z poprzednich części, m.in. Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn i Dorota Stalińska. (dyst. Next Film)
 •  „Cudowny chłopak. Biały ptak” – Kontynuacja kinowego przeboju, który skradł serca milionów widzów na całym świecie. Zobaczcie na dużym ekranie tę niezwykłą lekcję odwagi, życzliwości i otwartości na drugiego człowieka. (dyst. Monolith Films)
 •  „Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele” – Kinowa rozrywka dla całej rodziny. Gdy do Wyspy Puffinów zbliża się wielka burza, Oona odkrywa, że ostatnie Małe Jajko w tym sezonie zniknęło w tajemniczych okolicznościach. Wraz z nowymi przyjaciółmi postanawia je odnaleźć i bezpiecznie sprowadzić do domu. (dyst. Forum Film Poland)
Na wszystkie seanse zaprasza Fundacja Polska Bezgotówkowa, która poza propozycjami kinowymi przygotowała dla widzów także garść wiedzy na temat innowacyjnych form płatniczych!
Partnerem pokazów w Bartoszycach jest PKO Bank Polski i eService.
 Pokazy filmowe będą idealną okazją do spotkania się z ich przedstawicielami i porozmawiania o możliwościach Waszej współpracy.
Dla wszystkich fanów kina i widzów Bezgotówkowego Kina Objazdowego, którzy dokonają płatności na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe.

Ceny biletów:
Normalny: 20 zł
Ulgowy: 18 zł
Grupowy: 16 zł

Prowadzisz własny biznes? W ramach filmowej trasy po Polsce, przed ośrodkami kultury w każdej odwiedzanej miejscowości pojawi się nowoczesny kamper, a w nim mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa. Będzie tu można uzyskać szczegółowe informacje na temat płatności bezgotówkowych oraz dowiedzieć się, jakie programy wsparcia dla osób prowadzących własną firmę realizuje obecnie Fundacja.  Koniecznie zajrzyj przed seansem do kampera Fundacji Polska Bezgotówkowa. Dodatkowo, jeśli zostawisz wizytówkę, otrzymasz voucher na popcorn gratis.
– – – – –
Ogólnopolska akcja realizowana jest we współpracy z Fundacją Polska Bezgotówkowa. Akcja została zainicjowana w odpowiedzi na potrzebę upowszechniania kultury oraz edukacji w zakresie finansów cyfrowych wśród mieszkańców obszarów oddalonych od dużych miast i w których jednocześnie nie ma na stałe kina.
Więcej szczegółów na: https://www.filmowobezgotowkowo.pl
Do końca roku Bezgotówkowe Kino Objazdowe planuje odwiedzić ponad 75 miejscowości w całej Polsce, dostarczając ich mieszkańcom wiedzę na temat finansów cyfrowych i płatności bezgotówkowych oraz rozrywkę na najwyższym poziomie.
http://Pobierz wszystkie załącznikiOprogramowanie Plakat kw. – BKO Trasa II 2024 12 965 kB