Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

  • Zapytanie ofertowe

    Zapytanie ofertowe z dnia 12.06.2024r.     ZAPYTANIE OFERTOWE na dzierżawę palcu w Parku Elizabeth w Bartoszycach z kompleksową obsługą stoisk gastronomiczno – handlowych…

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

26 kwietnia 2023

KONCERT OPERETKOWY

3 maja 2023r. o godz.17:00 na Placu Konstytucji 3 Maja wystąpi Małgorzata Kustosik z akompaniamentem Włodzimierza Sieczkowskiego. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny
Małgorzata Kustosik ukończyła wydział wokalno-aktorski na Akademii Muzycznej w Łodzi. Jeszcze w trakcie studiów zadebiutowała na deskach Teatru Wielkiego rolą III chłopca w „Czarodziejskim flecie” Wolfganga Amadeusza Mozarta. Z czasem pojawiły się kolejne kreacje, chociażby rola główna w operze „Carmen” Georges’a Bizeta, którą potem Małgorzata Kustosik z powodzeniem śpiewała zarówno w Polsce, jak i za granicą.
Swoje umiejętności Małgorzata Kustosik doskonaliła na kursach wokalnych min. w Altenburgu i Salzburgu. Oprócz Teatru Wielkiego w Łodzi, można ją było zobaczyć na scenie Opery Kameralnej w Warszawie, w Operze Krakowskiej, Szczecińskiej a także w wielu innych teatrach na terenie naszego kraju i poza nim. Chociażby w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii, Japonii, Korei. Na bogaty dorobek artystyczny Małgorzaty Kustosik składają się zarówno role operowe jaki i operetkowe, musicalowe i partie oratoryjne. Nierzadko bierze udział w koncertach z nieco lżejszym repertuarem, chociażby z muzyką filmową.
Włodzimierz Sieczkowski
Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Łodzi, którą LetniFestiwal.pl, Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2010 wlodzimierz_sieczkowski.jpgukończył w 1996r. na Wydziale Instrumentalnym – specjalność fortepian. Prowadzi aktywną działalność artystyczną i pedagogiczną. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Państwowych Szkołach Muzycznych I i II st. w Kutnie i Sochaczewie oraz Kolegium Nauczycielskim w Łowiczu. Koncertował jako solista i kameralista w wielu krajach europejskich m.in.: Czechach, Niemczech, Austrii, Włoszech, Chorwacji, Bułgarii, Hiszpanii.