Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

21 czerwca 2022

Koncert Trio Mandili

Trio Mandili to trzy utalentowane dziewczyny z Gruzji, które podbiły serca publiczności na całym świecie. Ich magiczne głosy, niczym strumienie spływające z gór, przenikają do serca… Jest to nowoczesna baśń kaukaska. Tradycyjna gruzińska polifonia delikatnie wykonywana przez śpiewaczki. Bartoszycka publiczność będzie mogła usłyszeć Trio Mandili na żywo już w tą sobotę 25 czerwca 2022 r. o godz. 19:00.
Wstęp bezpłatny❗️
Popularność „Trio Mandili” rośnie z każdym dniem. Dziś grupa ma około miliona subskrybentów na Facebooku. Nazwa grupy nie została wybrana przypadkowo. Mandili to kobiece nakrycie głowy w kształcie szalika. Tradycyjnie kobiety rzucały chusteczkę na ziemię, gdy chciały pogodzić skonfliktowanych mężczyzn.
W 2015 roku Trio Mandili wydało swój pierwszy album zatytułowany „With Love”. W 2017 roku ukazała się druga płyta zespołu „Enguro”. Nowe kompozycje liryczne przy akompaniamencie popularnych ludowych instrumentów odsłaniają niepowtarzalnego ducha malowniczej Gruzji i szerokość duszy Gruzinów. A teraz, w 2021 roku, Trio Mandili wydało swój trzeci album zatytułowany „Sakartvelo”.
Zapraszamy!