Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

  • Przegląd miejskich inwestycji

    19 lipca br. odbyły się rady budowy inwestycji realizowanych obecnie na terenie naszego miasta. W spotkaniach udział wzięli Burmistrz Miasta Bartoszyce Wiesław Kurach wra…

Kultura w Bartoszycach

  • VI Festiwal Trzech Kultur

    VI Festiwal Trzech Kultur już 3 sierpnia 2024r. w Bartoszycach Serdecznie zapraszamy na VI Festiwal Trzech Kultur, który odbędzie się 3 sierpnia 2024r. o godz. 18:00 na P…

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

22 listopada 2016

Koncert „Vivat operetka”

Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski zaprasza na koncert „Vivat operetka”, który odbędzie się 1 grudnia 2016 r. o godz. 18:00 w Bartoszyckim Domu Kultury.

W koncercie zabrzmią największe przeboje z operetek takich jak „Księżniczka czardasza” E. Kalmana, „Hrabina Marica” E. Kalmana, „Carewicz” F. Lehara, czy „Zemsta nietoperza” J. Straussa. W programie koncertu znajdą się również hity musicalowe z dzieł takich jak: „Skrzypek na dachu”, „Człowiek z La Manchy” i „Statek komediantów”.

Podczas koncertu zabrzmią także hity z repertuaru Toma Jonsa i Elvisa Presleya. W koncercie wystąpią soliści Teatru Wielkiego w Łodzi i Polskiej Opery Kameralnej: Małgorzata Kulińska, Emilia Zielińska, Mariusz Ruta i Andrzej Niemierowicz.

Wstęp wolny!

 

operetka_1_12_bartoszyce_min