Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

17 maja 2023

Koncert z okazji Dnia Matki. Ex Czerwone Gitary- Bernard Dornowski

26 maja o godz. 19:00 w sali widowiskowej Bartoszyckiego Domu Kultury wystąpi zespół Ex Czerwone Gitary Bernard Dornowski.

Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski oraz Dyrektor Bartoszyckiego Domu Kultury Kamil Runiewicz zapraszają na koncert z okazji Dnia Matki.

26 maja o godz. 19:00 w sali widowiskowej Bartoszyckiego Domu Kultury wystąpi zespół Ex Czerwone Gitary Bernard Dornowski.

Wstęp bezpłatny!

Kto nie zna takich przebojów jak: ,,Nie zadzieraj nosa”, ,,Takie ładne oczy”, ,,Anna Maria”, czy ,,Biały krzyż”, które wylansował legendarny zespół Czerwone Gitary.

Jednym z jego współzałożycieli i wieloletnim członkiem był gitarzysta i wokalista Bernard Dornowski, który dziś wraz ze swoim znakomitym zespołem, wykonuje wszystkie największe przeboje Czerwonych Gitar. Koncert zespołu Bernarda Dornowskiego to moc największych, złotych przebojów Czerwonych Gitar, które wykonywane są na żywo i w oryginalnych „czerwonogitarowych” aranżacjach instrumentalnych i wokalnych.

W trakcie koncertu nie może również zabraknąć różnego rodzaju ciekawostek i anegdot związanych z historią Czerwonych Gitar.
Artyście towarzyszy na scenie doskonały zespół, w którym występują: Bogusław Olszonowicz – gitara/śpiew, Marek Górski – gitara/śpiew, Tomasz Przyborowicz – gitara basowa/śpiew, Paweł Szewczyk – perkusja.

Serdecznie zapraszamy!