Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Dla
Turysty


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

14 lipca 2014

„my guide” – Warmia i Mazury w kieszeni …

myguide

„my guide” to coś więcej niż zwykła aplikacja mobilna. To Twój turystyczny niezbędnik.

Koniecznie zabierz go ze sobą w podróż, a dźwiganie opasłych przewodników i gubienie się w terenie pozostanie tylko wspomnieniem. Bądź pewny tego, co czytasz, oglądasz i słuchasz. Aplikacja zawiera rzetelne informacje, które zostały przygotowane przez znawców regionu i są na bieżąco aktualizowane. Nie tylko przybliżą Ci one najciekawsze fakty z dziejów regionu, ale zapewnią też komfort podróżowania, dostarczając praktycznych wskazówek jak poznawać region, przemieszczać się, czy odnajdywać w terenie.

„my guide” w Twoim telefonie to źródło wzajemnie uzupełniających się treści o miejscowościach i atrakcjach Warmii i Mazur, wydarzeniach, szlakach turystycznych i trasach wycieczek w regionie. Możesz te treści odczytać, obejrzeć czy odsłuchać, gdyż tekst został tu wzbogacony o wysokiej jakości fotografie, audioprzewodniki, filmy z audiodeskrypcją. I to czyni „my guide” dostępnym także dla osób z dysfunkcjami wzroku lub słuchu. Jeśli uznasz wycieczkę za interesującą, podziel się nią z innymi użytkownikami.

A sam możesz skorzystać z ich propozycji. Pobierz udostępnioną przez kogoś trasę wycieczki lub szlak, by rozpocząć ich pokonywanie w towarzystwie „my-guide”.

Przed pobraniem zapoznaj się z regulaminem korzystania z aplikacji dostępnym na stronie:

Aplikacja działa na platformach z Windows Phone (od v.7.5), Androidem (od v.4.0), iOS (od v.6)