Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

12 listopada 2013

Nabór do projektu

Kategoria: Aktualności

1 lipca ruszył nabór uczestników do projektu. Małe i średnie przedsiębiorstwa z województwa warmińsko-mazurskiego oraz osoby, które chcą otworzyć własną działalność gospodarczą zapraszamy do udziału w projekcie i skorzystania z bezpłatnej kompleksowej usługi doradczej.

Projekt ma na celu podniesienie poziomu dostępności wsparcia Instytucji Otoczenia Biznesu (IOB) dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) i osób rozpoczynających działalność gospodarczą (OR) poprzez wprowadzenie innowacyjnego modelu świadczenia usług. Dzięki temu nastąpi wzrost wiedzy użytkowników na temat potrzeb w tym zakresie. Drugim istotnym punktem jest zwiększenie świadomości odbiorców projektu na korzyści płynące ze wsparcia świadczonego przez Instytucje Otoczenia Biznesu (IOB).

Najistotniejszą innowacją modelu AMICUS RES jest bezpośrednie powiązanie usługi doradzczej z usługą internacjonalizacji przedsiębiorstwa. W ramach projektu zostanie powołany Punkt doradczy w Obwodzie Kaliningradzkim, którego głównym celem będzie wspieranie umiędzynarodowienia małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób rozpoczynających działalność gospodarczą z Rosją. Przedsiębiorstwa, które zostaną objęte systemem wsparcia, wezmą udział w audycie, który pozwoli na ocenę potencjału w zakresie współpracy gospodarczej z Obwodem Kaliningradzkim. Jeżeli działalność gospodarcza w opini doradczej będzie kwalifikowała się do umiędzynarodowienia, wówczas zostanie opracowany indywidualny plan wejścia na rynek rosyjski.

Więcej informacji o procesie rekrutacji znajdą Państwo w zakładce Rekrutacja do projektu: http://www.innowacyjnedoradztwo.pl/pl/rekrutacja11.html

 

 

pokl
eu
Projekt „PI Opracowanie i upowszechnienie innowacyjnego narzędzia świadczenia kompleksowych usług doradczych”
współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.