Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

27 sierpnia 2013

Pieniądze na rozwój istniejących spółdzielni

Kategoria: Aktualności

Jeśli prowadzisz spółdzielnię socjalną na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i chcesz ją rozwijać, masz szansę skorzystać z oferty dotacyjnej. Zapoznaj się z regulaminem projektu „Poznaj biznes (…)” i do 5 września 2013 złóż wniosek. Otrzymać można do 20 tys. zł na zatrudnienie nowej osoby w swoim zespole.

Dotacja na przyjęcie nowego członka przewidziana jest dla spółdzielni funkcjonujących krócej niż 6 miesięcy, natomiast na zatrudnienie nowego pracownika – dla funkcjonujących dłużej niż pół roku. Przy ocenie wniosków dodatkowe punkty otrzymają te spółdzielnie, których kandydatami będą osoby w wieku powyżej 50. roku życia, zamieszkałe na terenie gmin wiejskich, miejsko-wiejskich oraz miast do 25 tys. mieszkańców.

Zainteresowani powinni zapoznać się z regulaminem projektu oraz wypełnić formularze zgłoszeniowe (Załącznik nr 1.3 i Załącznik nr 2.3), dostępne na naszej stronie w zakładce DOKUMENTY.

Wszelkie informacje można uzyskać kontaktując się z biurem projektu:

  • w Olsztynie, ul. Marka Kotańskiego 1; tel./faks 89 652 14 39; mail dotacje@eswip.pl (dla zainteresowanych z terenu powiatów: bartoszyckiego, kętrzyńskiego, lidzbarskiego, mrągowskiego, olsztyńskiego i miasta Olsztyn)
  • w Elblągu, ul. Związku Jaszczurczego 17; tel. faks 55 236 27 16; mail m.bielawski@eswip.pl (dla zainteresowanych z terenu powiatów: ostródzkiego, iławskiego, braniewskiego, elbląskiego ziemskiego i grodzkiego).

Projekt realizuje Stowarzyszenie ESWIP we współpracy ze Stowarzyszeniem ADELFI i Fundacją Rozwoju Przedsiębiorczości ATUT. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.