Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

  • Piknik rodzinny przeniesiony na 25 czerwca!

    Uwaga Z uwagi na panujące warunki atmosferyczne zaplanowany na dziś piknik rodzinny nie odbędzie się. Wydarzenie zostało przeniesione na najbliższy wtorek 25 czerwca na g…

Kultura w Bartoszycach

  • Zapytanie ofertowe

    Zapytanie ofertowe z dnia 12.06.2024r.     ZAPYTANIE OFERTOWE na dzierżawę palcu w Parku Elizabeth w Bartoszycach z kompleksową obsługą stoisk gastronomiczno – handlowych…

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

30 lipca 2021

„Pieski z patrolu” – Teatr Forma dla dzieci

Przedstawienie odbędzie się 13 sierpnia (piątek) 2021 o godz. 18:00 na Scenie Letniej Bartoszyckiego Domu Kultury na Placu Konstytucji 3 Maja.

*Spektakl teatralny dla najmłodszych „Pieski z Patrolu” – Teatr Forma*

Zapraszamy naszych najmłodszych widzów na sceniczny profilaktyczny spektakl teatralny:
„O tym jak Pieski z Patrolu poznały Cyber Wiedźmę”

Przedstawienie odbędzie się 13 sierpnia (czwartek) 2021 o godz. 18:00 na Scenie Letniej Bartoszyckiego Domu Kultury na Placu Konstytucji 3 Maja.

O spektaklu:

Sceniczny profilaktyczny spektakl teatralny „O tym jak Pieski z Patrolu poznały Cyber Wiedźmę” przestrzega dzieci przed negatywnymi skutkami uzależnienia od mediów cyfrowych, pokazując jak cudownie można zorganizować czas na świeżym powietrzu. Podczas pokazu mega baniek mydlanych animatorzy wraz z dziećmi potrafią wyczarować ogromne bańki mydlane przy pomocy specjalnego profesjonalnego płynu. W czasie skręcania balonów aktorzy dzięki swoim zdolnościom manualnym pokazują dzieciom jak wykonać ciekawe figurki z balonów. Dodatkowo dzieci otrzymują na pamiątkę swoje dzieło. Natomiast zabawa z chustą animacyjną może przybierać różne formy. Wszystko zależy od pomysłowości i fantazji dzieci.

Po trudnym dla wszystkich roku, także dla najmłodszych chcemy dotrzeć do Państwa z ważnym przesłaniem. Wiele młodych osób uzależniło się od Internetu, telefonów oraz komputerów. Odcisnęło to swoje piętno nie tylko na zdrowiu fizycznym, ale też znacznie ucierpiała psychika młodych osób. Wychodzimy tym problemom naprzeciw.

Podczas imprezy zachowany zostanie obowiązujący reżim sanitarny, a uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu imprezy.

Wstęp bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!