Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

2 maja 2012

Targi Ekonomii Społecznej w Olsztynie

Kategoria: Aktualności

Do udziału w Targach organizatorzy zachęcają w szczególności przedstawicieli przedsiębiorstw społecznych, które będą mogły przygotować swoje stoisko promocyjne. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, osoby spoza Olsztyna mogą skorzystać z noclegu i pełnego wyżywienia (ilość miejsc jest ograniczona). Zgłoszenia do Targów przyjmowane są do 2 maja 2012 roku.

Tematem przewodnim pierwszego dnia wydarzenia będzie sfera współpracy przedsiębiorstw prywatnych z podmiotami ekonomii społecznej. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać dyskusji z udziałem ekspertów a także wziąć udział w debacie na temat form i narzędzi współpracy sektora przedsiębiorstw prywatnych i społecznych.

Drugi dzień imprezy będzie równie atrakcyjny. Na Rynku Starego Miasta w Olsztynie będzie można obejrzeć stoiska przedsiębiorstw społecznych z regionu, zapoznać się z ich produktami i usługami a także wziąć udział w szerokim wachlarzu warsztatów rękodzielniczych, garncarskich itp. Wydarzenie uświetnią także występy na Scenie Staromiejskiej, gdzie zaprezentują się zespoły dziecięce prowadzone przez Fundację Kreolia z Jerutek w ramach „Kuźni Talentów”.

Szczegółowy program Targów jest do pobrania na stronie www.owies.org.pl.
Targi Ekonomii Społecznej organizują Ośrodki Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu oraz Olsztynie, prowadzone przez Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.

 Wydarzenie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.