Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

3 września 2013

Tworzenie projektów w NGO – szkolenie w Bartoszycach

Kategoria: Aktualności

Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej w Bartoszycach zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu tworzenia projektów, przeznaczone dla organizacji pozarządowych. Szkolenie odbędzie się 28-29 września 2013 r. (sobota, niedziela) w siedzibie IPS, przy ul. Limanowskiego 14.

Pisanie projektów unijnych wymaga znajomości wielu procedur, a także posiadania rzetelnej wiedzy w tym zakresie. W ramach szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę o możliwościach realizacji projektów finansowanych z funduszy europejskich. Poznają specyfikę przygotowania projektów, prawidłowego wypełnienia wniosku aplikacyjnego i realizacji projektu. Nauczą się również, jak sprawnie i bez problemu przejść ocenę formalną i uzyskać sukces w ocenie merytorycznej, który zostanie zakończony przyznaniem dofinansowania. Poruszony zostanie także temat logiki projektowej (czym jest, podstawowe pojęcia).

Szkolenie skierowane jest do członków stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych oraz innych podmiotów ekonomii społecznej z terenu powiatu bartoszyckiego, a także osób fizycznych zamieszkałych lub pracujących na terenie powiatu bartoszyckiego, zainteresowanych działalnością trzeciego sektora.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do 23 września 2013 r., do godz. 15:00 (mailowo na adres: a.kuzyk@eswip.pl). Decyduje kolejność zgłoszeń. Wszelkie pytania dotyczące szkolenia należy kierować na adres: ips.bartoszyce@eswip.pla.kuzyk@eswip.pl lub telefonicznie 89 762-36-70.

Do pobrania:
Program szkolenia
Formularz zgłoszeniowy
Deklaracja uczestnictwa osoby w projekcie
Deklaracja uczestnictwa instytucji w projekcie

Szkolenie poprowadzi Urszula Podurgiel – nauczyciel, sądowy kurator społeczny, koordynator reintegracji społecznej, konsultant, doradca ekonomii społecznej, założycielka i prezes Stowarzyszenia ADELFI, aktywny działacz NGO (również zawodowo), prezes i koordynator wielu inicjatyw i projektów, członek Stowarzyszenia Dobry Duch Samorządu, od 2008 współpracownik Centrum Organizacji Pozarządowych w Ełku jako trener i doradca; prowadzi szkolenia dla organizacji pozarządowych z zakresu pisania projektów, zarządzania, pracy w zespole, pozyskiwania środków, ekonomii społecznej. Posiada zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczną w zakresie prowadzonego szkolenia.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.