Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

15 czerwca 2012

Konkurs filmowy Warmia – Rebelia Kultury!

Konkurs ma dwa etapy. W pierwszym etapie 10 nominowanych finalistów wygrywa pobyt wraz z noclegiem na warsztatach MillionYou START KARIERY ZZA KAMERY na BRUK FESTIVAL w Olsztynie.Konkurs filmowy Warmia - Rebelia Kultury

10 twórców oraz wszyscy którzy się zgłoszą na Warsztaty będzie pracować pod opieką artystyczną wykładowców nad swoimi filmami, które mają szansę zdobyć nagrody główne w konkursie.

Etap I – czyli co musisz zrobić teraz!
Nakręć film drogi. Zainspiruj się klasycznymi filmami tego gatunku np. Znikający punkt, Dzikość serca, Prosta historia, Poza prawem, Podróż za jeden uśmiech, Pan Samochodzik. Wymyśl fabułę, która dzieje się w drodze. Jest tylko jeden warunek. Film musi opowiadać o podróży na Warmię – miejsce kultury niepokornej! Musisz uwzględnić to w swojej opowieści!

Etap II – czyli co musisz nakręcić podczas Warsztatów!
Nakręć film inspirowany hasłem – Warmia – rebelia kultury. Pokaż, że Warmia to nie tylko zachwycająca natura. Nakręć film o ziemi, na której nigdy nie było łatwo. I nie szło się na łatwiznę, nie schlebiano tanim gustom. Stwórz obraz Warmii – miejsca rebelii kultury niepokornej i niebanalnej przeciwko estetyce plastiku i nudy popkultury.

Szczegóły konkursu na: http://millionyou.com