Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Dla
Turysty


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

9 października 2012

Workshop z branżą rosyjską w dn.5.11.2012 Hotel Krasicki****

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 2 – 6 listopada 2012 r., zostanie zorganizowana IX edycja Polsko – Rosyjskiego Forum Turystycznego, dla około 70 rosyjskich touroperatorów. Organizatorem w/w przedsięwzięcia są Polska Organizacja Turystyczna, Polski Ośrodek Informacji Turystycznej w Moskwie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego a także Hotel Krasicki**** we współpracy z Grupą Anders.

 

W trakcie pobytu grupy, planujemy organizację dwustronnych rozmów handlowych w formie workshopu, który umożliwi polskiej branży turystycznej prezentację swojej oferty, a tym samym nawiązanie nowych kontaktów handlowych z rosyjskimi biurami podróży.

Akwizycją touroperatorów ze strony rosyjskiej zajmuje się Polski Ośrodek Informacji Turystycznej w Moskwie.

W związku z powyższym chciałbym bardzo serdecznie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w workshopie, który odbędzie się w dniu 5 listopada 2012 roku, w Hotelu Krasicki **** w Lidzbarku Warmińskim Pl. Zamkowy 1/7, Lidzbarek Warmiński 11-100 http://www.hotelkrasicki.pl/

w godzinach 13.00 – 18.00

Uroczyste rozpoczęcie Forum odbędzie się na Zamku Biskupów Warmińskich o godz. 10:30.

Rozpoczęcie workshopu po obiedzie ok. godz. 13:00

Formuła workshopu przewiduje kilkunastominutowe rozmowy bilateralne przy stolikach. Stroną „aktywną” będą polskie biura podróży natomiast rosyjskie biura dostaną do swojej dyspozycji oznakowane stoliki. Udział w workshopie jest bezpłatny.

Przed rozpoczęciem workshopu zapraszamy Państwa na wspólny lunch z naszymi gośćmi z Rosji. Jednocześnie chciałbym Państwa poinformować, że istnieje możliwość udziału w uroczystej kolacji „Reduty Krasickiego” po zakończeniu rozmów oraz wykupienie noclegu w Hotelu Krasicki****.

Koszt uroczystej kolacji „Reduty Krasickiego” to 180 PLN/1os.

Koszt noclegu 150 PLN/1os. w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem oraz 260 PLN w pokoju jednoosobowym ze śniadaniem.

Szczegółowych Informacji w kwestii potwierdzenia rezerwacji oraz dokonania płatności udzielać będzie Hotel Krasicki**** pani Katarzyna Grabińska, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży, e-mail: katarzyna.grabinska@hotelkrasicki.pl; Tel./fax.: +48 98 537-17-25

Dla biur podróży z Warszawy zapewnimy bezpłatny autokar w obie strony w dniach 5 i 6 listopada natomiast dla biur z Krakowa w dniach 4 i 6 listopada.

Prosimy o zaznaczenie właściwej opcji transportu w karcie zgłoszenia.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o wypełnienie załączonego arkusza zgłoszeniowego i odesłanie drogą elektroniczną (wersja Word) do dnia 10 października 2012 roku. Prosimy również o załączenie logo Państwa firmy w formacie jpg.

Wszelkich informacji nt. udzielać będzie Pani Marzena Sarzyniak

tel. /022/ 536-70-47, e-mail: marzena.sarzyniak@pot.gov.pl

Załączniki: