Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Dla
Turysty


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

19 marca 2013

Kino ORANGE

Kiedy:
23 marzec 2013@11:00 – 20:30
2013-03-23T11:00:00+01:00
2013-03-23T20:30:00+01:00
Gdzie:
Bartoszycki Dom Kultury
Bohaterów Warszawy 11
Bartoszyce
Polska
Koszty:
Ceny biletów w treści
Kontakt:
Bartoszycki Dom Kultury

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych hitów. Przypominamy o możliwości telefonicznej rezerwacji biletów – tel. 89 762 23 89

REPERTUAR

„Zambezia” 3D – animowany/ dla dzieci

godz. 11:00

cena biletu: 15 zł normalny/ 13 zł grupowy,

czas trwania: 83 minuty,

opis:  Seans w 3D! Familijna komedia najwyższych lotów. W polskiej wersji odlotowej animacji głosów użyczyli i w ptasie piórka przyoblekli się Dariusz Szpakowski, Joanna Kulig, Ada Fijał, Joanna Horodyńska oraz niezawodni rozweselacze z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

zwiastun:

 

„Syberiada Polska” – dramat/ historyczny

godz. 14:00

cena biletu: 12 zł normalny, 10 zł grupowy,

czas trwania: 126 minut,

opis: Jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem opowiada przejmującą historię Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Pierwszy europejski film fabularny zrealizowany w majestatycznych i surowych syberyjskich warunkach.Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego żony (Urszula Grabowska) i dzieci, którzy – po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie – zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. Ich jedyną bronią są miłość, odwaga i nadzieja…

zwiastun:


 „Być jak Kazimierz Deyna” – komedia PL,

godz. 16:15

cena biletu: 12 zł normalny,

czas trwania: 95 minut,

opis: Przezabawna i pełna ciepłego humoru komedia polskiej produkcji. Kazik rodzi się w dniu, w którym Kazimierz Deyna strzela swojego słynnego gola w meczu z Portugalią w 1977 roku. Jego ojciec bierze to za znak: postanawia, że syn zostanie następcą słynnego piłkarza. Wspólne treningi nie przynoszą wprawdzie specjalnych rezultatów, jednak ojciec uparcie wierzy we wrodzony piłkarski talent syna. Również szkolenie pod okiem profesjonalnego trenera – miejscowego rolnika zdradza, że futbol nie jest powołaniem chłopaka. Kazik dorasta i coraz lepiej rozumie, że musi znaleźć w życiu własną drogę.

zwiastun:

„Operacja Argo” – thriller/ komedia/ kino akcji,

godz. 18:00

cena biletu: 12 zł normalny/ 10 zł grupowy,

czas trwania: 120 minut,

opis: Oparty na faktach thriller Argo produkcji Warner Bros. Pictures i GK Films opowiada o niezwykle niebezpiecznej, tajnej operacji, której celem było uratowanie szóstki Amerykanów. Tłem dla wydarzeń jest irański kryzys spowodowany zatrzymaniem zakładników. Przez dziesięciolecia prawda o kryzysie nie wyszła na światło dzienne.

zwiastun:

„Last Minute” – komedia PL

godz. 20:30

cena biletu: 12 zł normalny,

czas trwania: 82 minuty,

opis: Pełne słońce, wypoczynek, palmy, piramidy, opaska all inclusive. I do tego wszystko za darmo! Wygrana wycieczka do Egiptu miała być dla Tomka, jego pełnej energii matki, nastoletniej córki i sprytnego syna przygodą życia. Tymczasem na lotnisku gubią ich bagaże, w hotelu dają zły pokój, w kuchni nie dają jedzenia, na domiar złego Tomek w hotelowym lobby przypadkowo spotyka licealną miłość z przyrośniętym do jej boku ideałem mężczyzny. Gorzej być nie może? Może! Organizator wycieczki plajtuje, konsulat uparcie milczy, a zawartość portfela topnieje w błyskawicznym tempie. A święta za pasem…. Kiedy wakacyjny wyjazd zmienia się w komedię pomyłek, tylko jedno może uratować naszą rodzinę: polska fantazja. Skoro pomoc od organizatora nie przychodzi, rodzina Tomka bierze sprawy w swoje ręce. Cel jest prosty: zamiast koczować na lotnisku, trzeba zarobić na bilety powrotne do Polski.

zwiastun:


Zobacz: