Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Dla
Turysty


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

14 stycznia 2013

Kino Orange

Kiedy:
20 styczeń 2013@11:00 – 21:00
2013-01-20T11:00:00+01:00
2013-01-20T21:00:00+01:00
Gdzie:
Bartoszycki Dom Kultury
Bohaterów Warszawy 11
Bartoszyce
Polska
Koszty:
W treści

Bartoszycki Dom Kultury zaprasza do kina Orange

Dino mama 3D – film animowany

Godz. 11:00

Cena biletu: 15 zł normalny/ 13 zł grupowy, czas trwania: 86 minut,

Zwiastun:

opis: Seans w 3D! Komedia sprzed epoki lodowcowej! Niesforny Ernie, jego siostra Julia i przyjaciel Max marzą o niezwykłych przeżyciach w odległych i barwnych krainach. Buszując po laboratorium pełnym wynalazków, znajdują maszynę do podróżowania w czasie. Wystarczy jedno potknięcie i… cofają się o 65 milionów lat! Trafiają w sam środek gniazda dinozaura. Tyranozaur omyłkowo bierze je za swoje, właśnie wyklute, młode. Dzieciaki muszą odnaleźć sposób, by wrócić do domu, zanim pojawi się na świecie ich przybrane „rodzeństwo”…

Mój rower – komediodramat

Godz. 15:00

Cena biletu: 12 zł normalny/ 10 zł grupowy, czas trwania: 90 minut,

Zwiastun:
,

opis: CAŁA PRAWDA O FACETACH! Najnowszy komediodramat Piotra Trzaskalskiego („Edi” – zdobywca ponad 30. prestiżowych nagród filmowych), to nietypowy przewodnik po męskim świecie. Dlaczego niezależnie od wieku, gdy facet kocha, nie potrafi tego wyrazić słowami? Paweł (Artur Żmijewski), Włodek (Michał Urbaniak) i Maciek (Krzysztof Chodorowski) skazani na swoje towarzystwo przez kilka dni, nie przepuszczą żadnej okazji, żeby uprzykrzyć sobie życie. Czy naprawdę więcej ich dzieli niż łączy? Czy klucz do zrozumienia męskiego punktu widzenia w ogóle istnieje?

Operacja Argo – thriller/ komedia/ kino akcji

Godz. 17:00

Cena biletu: 12 zł normalny/ 10 zł grupowy, czas trwania: 120 minut,

Zwiastun:
,

opis: Oparty na faktach thriller Argo produkcji Warner Bros. Pictures i GK Films opowiada o niezwykle niebezpiecznej, tajnej operacji, której celem było uratowanie szóstki Amerykanów. Tłem dla wydarzeń jest irański kryzys spowodowany zatrzymaniem zakładników. Przez dziesięciolecia prawda o kryzysie nie wyszła na światło dzienne.

„Sęp” – thriller PL

Godz. 19:30

Cena biletu: 12 zł normalny/ 10 zł grupowy, czas trwania: 133 minuty,

Zwiastun:
,

opis: Wyobraź sobie, że masz moc decydowania o ludzkim życiu. Kogo byś potępił, a kogo ocalił ? W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Michał Żebrowski) – policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska) – kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o krok. Odkryje świat, w którym ludzie prowadzą podwójne życie. Pierwszy raz, logiczne myślenie wpędzi go w pułapkę bez wyjścia. Nagle z łowcy zamieni się w zwierzynę. Balansując na granicy namiętności i rozumu, świata logiki i sprytnej manipulacji, będzie musiał odpowiedzieć na pytanie: czy jest coś ważniejszego niż życie?

Michał Żebrowski, Anna Przybylska, Paweł Małaszyński, Daniel Olbrychski, Andrzej Grabowski, Andrzej Seweryn, Mirosław Baka, Przemysław Sadowski i Piotr Fronczewski odkryją ciemną stronę ludzkiej duszy.

Sęp – poznaj równanie nieśmiertelności

Zobacz: