Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

  • Tomasz Frankowski z wizytą w Bartoszycach

    18 czerwca 2021 r. w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego w Bartoszycach odbył się trening piłkarski z Tomaszem Frankowskim. Popularny „Franek, łowca bramek” s…

Kultura w Bartoszycach

  • Piknik Nocy Świętojańskiej

    Zachęcamy wszystkich chętnych do udziału w Pikniku Nocy Świętojańskiej organizowanym przez Stowarzyszenie "Dolina Róż".

Sport w Bartoszycach

  • Tomasz Frankowski z wizytą w Bartoszycach

    18 czerwca 2021 r. w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego w Bartoszycach odbył się trening piłkarski z Tomaszem Frankowskim. Popularny „Franek, łowca bramek” s…


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

2 października 2012

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W III EDYCJI „ZAKRĘCONEJ AKCJI”

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Bartoszycach serdecznie zaprasza do udziału w charytatywnej III edycji „Zakręconej Akcji”, która polega na zbieraniu plastikowych nakrętek.

Akcja trwa do 31 maja 2013r. „Zakręcona Akcja” oprócz pozytywnego wpływu na środowisko naturalne wspiera Wiktorię z Bartoszyc, która choruje na mukowiscydozę. Mukowiscydoza to choroba genetyczna, która na dzień dzisiejszy jest nieuleczalna. Aby opóźnić postępowanie choroby dziewczynka musi codziennie przyjmować bardzo kosztowne leki, inhalacje oraz poddawać się fizjoterapii. Zebrane nakrętki zostaną sprzedane firmie recyklingowej a pieniądze w całości przekazane na rzecz Wiktorii.

W charytatywnej akcji biorą udział placówki oświatowe, stowarzyszenia, instytucje i osoby fizyczne z terenu powiatu: Bartoszyce, Lidzbarka Warmińskiego i Kętrzyna. Zebrane nakrętki można dostarczać do siedziby Zakładu Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Bartoszycach, ul. Zbożowa 8 (pon.-pt. godz. 7.00-15.00), a także do Gminnego Centrum Informacji, ul. Boh. Warszawy 96 (pon.-pt. godz. 8.00-20.00,sob.-niedz. godz. 09.00-17.00)

Organizowane przedsięwzięcie ma na celu pomoc dziewczynce chorującej na mukowiscydozę, jednocześnie przyczyni się do działania na rzecz ochrony środowiska.