Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

  • Zapytanie ofertowe

    Zapytanie ofertowe z dnia 12.06.2024r.     ZAPYTANIE OFERTOWE na dzierżawę palcu w Parku Elizabeth w Bartoszycach z kompleksową obsługą stoisk gastronomiczno – handlowych…

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

20 grudnia 2023

ZAPRASZAMY NA POWITANIE NOWEGO ROKU

Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski oraz Dyrektor Bartoszyckiego Domu Kultury Kamil Runiewicz zapraszają na powitanie 2024 roku.

Miejski sylwester odbędzie się 31 grudnia 2023 r. na placu Dworcowym. Początek o godz. 23.
Gwiazdami wieczoru będą: Blondi, Raider, Diadem. Wstęp wolny.

Blondi – absolutna nowość 2023 roku w świecie disco. Nieczęsto zdarza się, aby debiutant błyskawicznie zdobył serca publiczności i zyskał uznanie w branży.

Za intrygującą nazwą Blondi kryje się młoda i pełna pasji Natalia Skupiewska. W wieku zaledwie 23 lat, Natalia z energią i determinacją porywa tłumy. Jej debiutancki hit „Tanie gierki” nie tylko zdobywa listy przebojów, ale też serca fanów disco polo. Echa popularności tego singla są słyszalne w każdym zakątku kraju, a pozytywne opinie płyną nie tylko od wiernych fanów, ale również od znawców gatunku.

Raider – zespół disco polo, który powstał w 2022 r., a jego liderem jest Dawid Tymiński. Pomimo krótkiego doświadczenia muzycznego, debiutancki singiel zespołu „Zarąbista” zyskał dużą popularność wśród fanów muzyki tanecznej.

Raider to skład utalentowanych młodych ludzi, którzy swoje talenty i pasje przenoszą do pracy w studiu, gdzie tworzą swoje indywidualne, charakterystyczne brzmienie. Piosenki i teledyski zespołu promowane są w wielu stacjach radiowych i telewizyjnych oraz w Internecie, na większości platform streamingowych i portali muzyki rozrywkowej.

Diadem – w skład zespołu wchodzą: Mariusz Gołaszewski, Krzysztof Kamieński, Łukasz Popławski. Grupa wydała do tej pory 5 albumów i nakręciła dużą liczbę teledysków, które można oglądać w wielu stacjach telewizyjnych.

Do najbardziej znanych utworów należą: „Dawaj, maleńka, nie przestawaj”, „Zabrałeś serce moje ”, „Kto więcej ”, „Klaun ”, „Samoloty ”, „Kochanie moje”, „Miałaś, co chciałaś” i wiele innych. Zespół posiada bogate doświadczenie sceniczne, które zdobył podczas licznych koncertów w Polsce i za granicą.