Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

  • III Konkurs Piosenki Patriotycznej

    20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana, Fundacja “Polacy Polakom”, Bartoszycki Dom Kultury oraz Powiat Bartoszyce zapraszają na III Konkurs Piosenki Patriotycznej.

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

24 lutego 2022

5. edycja Konkursu Wiedzy o Sporcie

Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do wzięcia w kolejnej, piątej już edycji Konkursu Wiedzy o Sporcie. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 23 marca 2022 r. Wzorem lat ubiegłych konkurs przeprowadzony zostanie w dwóch kategoriach (szkoły podstawowe oraz OPEN) oraz podzielony zostanie na kilka etapów.

W pierwszym etapie (29 marca) wyłonieni zostaną zwycięzcy w kategorii szkół podstawowych oraz przeprowadzone zostaną eliminacje do kategorii OPEN, której finał odbędzie się 21 kwietnia w hali widowiskowo-sportowej w Bartoszycach.

Na uczestników konkursu czekają pytania z zakresu letnich i zimowych igrzysk olimpijskich, wydarzeń rangi mistrzostw świata, Europy i Polski. Nie zabraknie także zagadnień dotyczących lokalnego sportu.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w regulaminie konkursu. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie oraz dostarczenie karty zgłoszeniowej.

DO POBRANIA

regulamin-konkursu-wiedzy-2022

karta-zgloszeniowa-konkurs-wiedzy