Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

  • Joanna Kondrat – koncert

    Bartoszycki Dom Kultury zaprasza na koncert Joanny Kondrat, który odbędzie się 2 maja 2024r. o godz. 18:00 na Placu Konstytucji 3 Maja w Bartoszycach.Wstęp bezpłatny!Serd…

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

23 lutego 2023

GRAND PRIX woj. Warmińsko – Mazurskiego w Futsalu

Zapraszamy kibiców na kolejne piłkarskie wydarzenie w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego, które odbędzie się w niedzielę 26 lutego br.

Tym razem będzie to turniej Grand Prix Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Futsalu. Zagrają w nim zwycięzcy lokalnych lig i rozgrywek, w tym m.in. Dzikie Koty Bartoszyce.

Spotkania rozgrywane będą w halach w Bartoszycach (mecze grupowe i finały) i Bezledach (mecze grupowe). Rozstawione zostały zespoły : Dzikie Koty Bartoszyce (grupa A) oraz Zalani Kętrzyn (grupa B). Pozostałe zespoły zostały rozlosowane odpowiednio do grup A i

Grupa A (Bartoszyce)
Dzikie Koty Bartoszyce
Markus Stawiguda
Robert’s Hotel Port Mikołajki
Auto-Części Daniel Lubawa

Grupa B (Bezledy)
Zalani Kętrzyn
Klub Piłkarski Pomarańcze Korsze
Nowa Różanka
Oleńka Giżycko

Harmonogram spotkań
Grupa A (Bartoszyce), czas gry 2×12 min.
10:00 Dzikie Koty Bartoszyce – Markus Stawiguda
10:45 Robert’s Hotel Port Mikołajki – Auto-Części Daniel Lubawa
11:30 Markus Stawiguda – Robert’s Hotel Port Mikołajki
12:15 Dzikie Koty Bartoszyce – Auto-Części Daniel Lubawa
13:00 Robert’s Hotel Port Mikołajki – Dzikie Koty Bartoszyce
13:45 Auto-Części Daniel Lubawa – Markus Stawiguda

Grupa B (Bezledy), czas gry 2×12 min.
10:00 Zalani Kętrzyn – Oleńka Giżycko
10:45 Pomarańcze Korsze – Nowa Różanka
11:30 Oleńka Giżycko – Pomarańcze Korsze
12:15 Zalani Kętrzyn – Nowa Różanka
13:00 Pomarańcze Korsze – Zalani Kętrzyn
13:45 Nowa Różanka – Oleńka Giżycko

Faza play-off (Bartoszyce), czas gry 2×12 min
15:30 Półfinał A1 – B2
16:15 Półfinał B1 – A2
17:15 Mecz o 3. miejsce
18:00 Finał