Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

  • Joanna Kondrat – koncert

    Bartoszycki Dom Kultury zaprasza na koncert Joanny Kondrat, który odbędzie się 2 maja 2024r. o godz. 18:00 na Placu Konstytucji 3 Maja w Bartoszycach.Wstęp bezpłatny!Serd…

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

25 września 2012

Bartoszyce na Święcie 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej w Elblągu

 

Dnia 16 września 2012r. pracownicy Gminnego Centrum Informacji w Bartoszycach uczestniczyli w obchodach święta 93. rocznicy powstania 16 pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej w Elblągu.

Program imprezy zostały obejmował pokazy sprzętu i uzbrojenia będącego na wyposażeniu 16 Dywizji oraz Sił Zbrojnych RP, pokazy sprawności i wyszkolenia pododdziałów, zabawy i konkursy dla uczestników, stoiska prezentujące dorobek jednostek i miast garnizonowych. Nie zabrakło również tradycyjnej wojskowej grochówki.

Nasze uczestnictwo w święcie dywizji ma już swoją tradycję, bowiem już po raz czwarty nasze miasto wzbogaca swoją obecnością elbląski festyn wojskowy.

Atrakcyjne stoisko promocyjne Bartoszyc było licznie odwiedzane przez zainteresowanych. Zwiedzający w głównej mierze pytali o możliwość spędzenia w Bartoszycach wolnego czasu, pytając się o bartoszyckie zabytki oraz atrakcyjne turystycznie miejsca. Nasze stoisko cieszyło się wielka popularnością z uwagi na ciekawe materiały promocyjne i pamiątki będące prawdziwą reklamą naszego miasta. Prezentacja nietuzinkowych wyrobów rękodzielniczych podopiecznych bartoszyckiego MOPS-u, oraz materiałów informacyjnych prezentujących bogactwo przyrodnicze naszego regionu (udostępnione dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Bartoszyce) wzbogaciły całokształt bartoszyckiego punktu promocyjnego.

Promocja miasta Bartoszyce jest naszym wspólnym celem, dlatego angażujemy tak wiele pracy i środków we wszystkie organizowane wydarzenia.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam skuteczniej upublicznić dobry wizerunek naszego miasta. Wsparli nas: 20-Bartoszycka Brygada Zmechanizowana, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bartoszycach, Nadleśnictwo Bartoszyce, Dworek Dębówko, Zespół Pałacowy Galiny.