Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

  • Piknik rodzinny przeniesiony na 25 czerwca!

    Uwaga Z uwagi na panujące warunki atmosferyczne zaplanowany na dziś piknik rodzinny nie odbędzie się. Wydarzenie zostało przeniesione na najbliższy wtorek 25 czerwca na g…

Kultura w Bartoszycach

  • Zapytanie ofertowe

    Zapytanie ofertowe z dnia 12.06.2024r.     ZAPYTANIE OFERTOWE na dzierżawę palcu w Parku Elizabeth w Bartoszycach z kompleksową obsługą stoisk gastronomiczno – handlowych…

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

16 stycznia 2016

Bartoszyce w etapie ogólnopolskim plebiscytu miast „Świeć się z Energą”!

IMG_3028Bartoszyce wygrały głosowanie w woj. warmińsko-mazurskim i zostały finalistą ogólnopolskiej akcji „Świeć się z Energą”. W naszym województwie o awans do decydującego etapu walczyło 6 miast. Bartoszyce zacięcie rywalizowały z Olsztynem o każdy głos i ostatecznie to one zostały uznane za najpiękniej udekorowane zimą miasto w naszym regionie. Tym samym nasze miasto otrzyma energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 tysięcy złotych!

Jako jedno z 15 miast powalczymy o nagrodę główną ufundowaną przez Grupę Energa. Energooszczędny sprzęt o łącznej wartości 50 tys. złotych, trafi do placówek społecznych opiekujących się osobami potrzebującymi z naszego regionu. Czy pokonamy Częstochowę, Lublin i zeszłorocznego zwycięzcę  akcji – Połczyn-Zdrój? Wszystko jest możliwe, głosowanie trwa do 25 stycznia.

Głosami internautów i czytelników prasy regionalnej w tegorocznym finale Plebiscytu Miast zmierzą się: Legnica, Wołczyn, Starachowice, Lublin, Aleksandrów Łódzki, Nowy Sącz, Sanok, Częstochowa, Inowrocław, Świebodzin, Marki, Bielsk Podlaski, Wejherowo, Bartoszyce, Międzychód i Połczyn-Zdrój.

Jak zagłosować na Bartoszyce?

Aby zagłosować,
wyślij SMS o treści:
MT.2 na numer
72355 (koszt 2,46 zł z VAT)
Aktualizacja wyników następuje w ciągu 1 minuty.

 

Źródło: www.bartoszyce.pl