Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

  • Zapytanie ofertowe

    Zapytanie ofertowe z dnia 12.06.2024r.     ZAPYTANIE OFERTOWE na dzierżawę palcu w Parku Elizabeth w Bartoszycach z kompleksową obsługą stoisk gastronomiczno – handlowych…

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

26 lipca 2021

Bartoszycka Gala Disco Polo

31 lipca 2021 w sobotę o godz. 19:00 na Placu Konstytucji 3 Maja (Bartoszycka Starówka) rozpocznie się Bartoszycka Gala Disco Polo!

Na początek o godz. 19:00 wystąpi zespół FOCUS, twórca hitów takich jak „Nigdy nie żałuj”, „List na do widzenia”, „Ona wie” czy „Zanim zgasną światła”.

O 20:00 zaprezentuje się LIDER. W swoim dorobku zespół ma 3 albumy i wiele przebojów, w tym m.in.: „Biała lilia”, „Zaczarowany świat”, „Moja gitara”, „Nie wiem gdzie”, „Zaczaruj mnie”, „Gdybym mógł polecieć”, „Suknie kolorowe” czy „Jeden znak”. Nagrał również piosenki z zespołem Akcent, takie jak m.in. „Pieśń o pokoju” i „Moja gitara”.

Duet EXAITED pojawi się na scenie o godz. 21:00. Exaited – autorski projekt muzyczny Agnieszki Drewnickiej i Tomasza Sidoruka utrzymany w nowoczesnych, tanecznych rytmach dance, disco polo i disco. Duet nagrał wiele cieszących się popularnością utworów takich jak: “Już mnie nie jarasz”, “Pokochaj mnie jeszcze raz”, Mam Cię na oku”, “Myślę o Tobie” czy w zupełnie odmiennym popowym stylu “Będę”.

Na zakończenie Bartoszyckiej Gali Tańca, o godz. 22:00 wystąpi IMPERIUM. Imperium to zespół, który autentycznie sam tworzy własne piosenki (muzyka, teksty, aranżacje). Imperium to jedni z twórców gatunku disco. Nagrania oraz koncerty urozmaicone są brzmieniem „żywych” instrumentów. Od 2012 roku zespołowi towarzyszą dwie tancerki. Największe hity to „Żółte tulipany”, „Wirują Światła”, „Czekam na miłość”, „Klaun zakochany klaun”, „Ciebie jedną mam”.

Podczas imprezy zachowany zostanie obowiązujący reżim sanitarny, a uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu imprezy.

Wstęp bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!