Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

  • Zapytanie ofertowe

    Zapytanie ofertowe z dnia 12.06.2024r.     ZAPYTANIE OFERTOWE na dzierżawę palcu w Parku Elizabeth w Bartoszycach z kompleksową obsługą stoisk gastronomiczno – handlowych…

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

28 listopada 2023

Bieszczady – GÓRY MITYCZNE

Szukasz inspiracji podróżniczych i fascynujących historii z niezwykłych miejsc? Przyjdź do biblioteki na spotkanie z podróżnikiem, które odbędzie się 4 grudnia o godzinie 16:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bartoszycach.

Mamy przyjemność poinformować, że naszym specjalnym gościem będzie Lech Darski, kolekcjoner i miłośnik minerałów. Lech podzieli się swoimi niezwykłymi doświadczeniami oraz opowie publiczności o Bieszczadach w prezentacji pt. „Bieszczady Góry Mityczne”. To niepowtarzalna okazja, by zgłębić tajemnice tych malowniczych gór, poznać ich historię oraz odkryć niezwykłe zakątki, które skrywają.

Nie przegap okazji na spotkanie z pasjonatem podróży oraz na uczestnictwo w fascynującej opowieści o Bieszczadach! Zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu, wymiany podróżniczych doświadczeń i ciekawych historii.

Do zobaczenia na spotkaniu Klubu Podróżnika w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bartoszycach 4 grudnia o godzinie 16:00!