Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

  • Joanna Kondrat – koncert

    Bartoszycki Dom Kultury zaprasza na koncert Joanny Kondrat, który odbędzie się 2 maja 2024r. o godz. 18:00 na Placu Konstytucji 3 Maja w Bartoszycach.Wstęp bezpłatny!Serd…

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

13 marca 2013

Interaktywna baza instytucji otoczenia biznesu z województwa warmińsko-mazurskiego

Kategoria: Aktualności

Zachęcamy do zapoznania się z założeniami funkcjonowania interaktywnej bazy instytucji otoczenia biznesu z województwa warmińsko-mazurskiego.

Regionalnego Systemu Usług – Sieci InnoWaMa
www.bazarsu.warmia.mazury.pl

Od 15 listopada 2011 r. samorząd województwa warmińsko-mazurskiego pełni rolę koordynatora sieci instytucji otoczenia biznesu pn. „Regionalny System Usług – Sieć InnoWaMa”, która skupia najbardziej aktywne i najdynamiczniejsze instytucje świadczące usługi na rzecz przedsiębiorców. Współpraca instytucji otoczenia biznesu z województwa daje szansę na bardziej kompleksowe usługi, stałe podnoszenie kwalifikacji konsultantów oraz dotarcie do większej liczby firm.

Szczególnie istotnym narzędziem jest Interaktywna Baza RSU, pozwalająca przedsiębiorcy wyszukać m.in. potrzebną usługę lub najbliżej zlokalizowaną instytucję otoczenia biznesu . Na stronie zamieszczane są również najświeższe informacje dotyczące działalności instytucji oraz planowanych wydarzeń.

Od 15 marca 2013 r. dostępny będzie również Newsletter Regionalny System Usług- Sieć InnoWaMa (rozsyłany co tydzień – po zaprenumerowaniu przez stronę internetową).