Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

  • Przegląd miejskich inwestycji

    19 lipca br. odbyły się rady budowy inwestycji realizowanych obecnie na terenie naszego miasta. W spotkaniach udział wzięli Burmistrz Miasta Bartoszyce Wiesław Kurach wra…

Kultura w Bartoszycach

  • VI Festiwal Trzech Kultur

    VI Festiwal Trzech Kultur już 3 sierpnia 2024r. w Bartoszycach Serdecznie zapraszamy na VI Festiwal Trzech Kultur, który odbędzie się 3 sierpnia 2024r. o godz. 18:00 na P…

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

26 lipca 2021

Koncert z okazji 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Tomasz Stockinger w duecie z pianistą

Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski oraz Dyrektor Bartoszyckiego Domu Kultury Kamil Runiewicz zapraszają na koncert z okazji 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie z okazji 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. 1 sierpnia 2021 roku (niedziela) o godz. 20:00, na Placu Konstytucji 3 Maja (Bartoszycka Starówka) wystąpi Tomasz Stockinger w duecie z pianistą.

O Artyście:
“Już nie zapomnisz mnie” – Tomasz Stockinger w duecie z pianistą

Romantyczne i zadziorne, melancholijne i komiczne – piosenki autorstwa legend: Hemara, Tuwima, Warsa, Petersburskiego – wykonywane były naprzemiennie z żydowskimi szmoncesami, przedstawionymi w mistrzowski sposób przez Aktora. Sala zaśmiewała się serdecznie z anegdot i żartów Aktora i razem z nim śpiewała “Już nie zapomnisz mnie” czy “Na pierwszy znak”. Tomasz Stockinger pokazał, co oznacza bycie przedwojennym amantem i czarowanie kobiet w stylu Humphreya Bogarta – koniecznie w kapeluszu!

Podczas imprezy zachowany zostanie obowiązujący reżim sanitarny, a uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu imprezy.
Wstęp bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!