Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

25 sierpnia 2021

Kraina Barcji – VI Bartoszyckie Spotkania Poetycko-Muzyczne

Wydarzenie odbędzie się 27 sierpnia (piątek) 2021r. o godz. 19:00 na Placu Konstytucji 3 Maja (Bartoszycka Starówka).

*KRAINA BARCJI*
Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski oraz Dyrektor Bartoszyckiego Domu Kultury Kamil Runiewicz zapraszają na VI Bartoszyckie Spotkania Poetycko-Muzyczne – Kraina Barcji.
Wydarzenie odbędzie się 27 sierpnia (piątek) 2021r. o godz. 19:00 na Placu Konstytucji 3 Maja (Bartoszycka Starówka).
Wstęp bezpłatny!
W programie:
19:00 – Koncert zespołu – Małe Przyjemności
20:00 – Koncert – Czesław Mozil
O Artystach:
Małe Przyjemności:
Nasz performance to swoisty manifest bycia tu i teraz, taplania się w koszu duchowych i cielesnych rozkoszy. Za Sarą Kane, chcemy się zbliżać i odwzajemniać, prowadzimy przyjacielskie konwersacje, opowiadamy zdarzenia, spotykamy się, znajdujemy słowa i muzykę tworząc z nich intymne piosenki a raczej dobre refreny, wymieniamy spostrzeżenia, pomysły, sekrety, komunikujemy się, jesteśmy razem, płaczemy, często się śmiejemy, pomagamy i chronimy naszą indywidualną kobiecość.
Małe przyjemności, to projekt z pogranicza teatru, muzyki i performance. Autorki tekstów i muzyki Ewa Pavlaksson i Marta Andrzejczyk spotykają się po 10 latach, by podobnie jak onegdaj w teatrze (grały przez kilka lat tu i tam na polskich scenach i w zaułkach), wykreować nową indywidualną, tym razem muzyczno-teatralną rzeczywistość, w dużej mierze opartą na improwizacji. Towarzyszy im w tej podróży, tym spotkaniu, pierwiastek męski ogarniający aranżacje, harmonie i klimat muzyczny tego na wskroś kobiecego performance Piotr Banaszek.
Czesław Mozil:
Czesław Mozil wraca z nowym programem. Niecodzienne połączenie monodramu, stand-upu i koncertu, w wykonaniu uwielbianego przez fanów, polsko-duńskiego artysty, byłego jurora, wiecznego marzyciela-Czesława Mozila! Dlaczego w trakcie pandemii lepiej być artystą w Polsce, niż fretką w Danii? Dlaczego Internet nigdy nie zastąpi koncertów, a „sieć” to wcale nie tak dobre miejsce? Co to w ogóle jest ten LOCKDOWN? A co ważniejsze: co to znaczy „być seniorem” i ile lat, tak naprawdę, ma Andrzej Wajda? Jedno jest pewne, każdy ma takiego Czesława Mozila na jakiego zasługuje! Przewrotna, bardzo zabawna, muzyczno-liryczna podróż, w którą wkomponowane są największe hity artysty. Po raz pierwszy-po pandemicznej przerwie-z udziałem prawdziwej, żywej publiczności. Wyjdźcie z domu! Nie możecie tego przegapić!
Podczas imprezy zachowany zostanie obowiązujący reżim sanitarny, a uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu imprezy.
Serdecznie zapraszamy!