Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

25 stycznia 2016

Portal dla przedsiębiorców i naukowców

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz rozwijać swoją firmę przez innowacje? A może jesteś naukowcem i szukasz inwestora? Zarejestruj się w Inventorum – platformie, która łączy biznes i naukę.

Ośrodek Przetwarzania Informacji wraz z partnerem – Akademią Leona Koźmińskiego, stworzył internetowe narzędzie, które ma ułatwić współpracę przedsiębiorców i naukowców.

Wystarczy zarejestrować się w serwisie Inventorum i dodać kilka informacji o sobie, swojej firmie, czy jednostce naukowej. Na podstawie inteligentnych algorytmów, system będzie dopasowywał do Twojego profilu innowacje, projekty, konferencje, a także partnerów i ekspertów. To okazja do nawiązania współpracy i wprowadzenia na rynek innowacyjnych rozwiązań.

Więcej o możliwościach serwisu: https://inventorum.opi.org.pl/

***

Projekt jest realizowany w ramach poddziałania 2.3.2 Projekty w zakresie rozwoju zasobów informacyjnych nauki w postaci cyfrowej, Programu Innowacyjna Gospodarka (PO IG).
W systemie Inventorum wykorzystywany jest mechanizm zbierania i wyszukiwania dokumentów internetowych polskiej semantycznej wyszukiwarki NEKST. Powstała ona w ramach projektu „Adaptacyjny system wspomagający rozwiązywanie problemów w oparciu o analizę treści dostępnych źródeł elektronicznych”. Był on realizowany przy pomocy poddziałania 1.1.2 Strategiczne programy badań naukowych i prac rozwojowych PO IG.

 

Źródło: www.poig.gov.pl