Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

  • Joanna Kondrat – koncert

    Bartoszycki Dom Kultury zaprasza na koncert Joanny Kondrat, który odbędzie się 2 maja 2024r. o godz. 18:00 na Placu Konstytucji 3 Maja w Bartoszycach.Wstęp bezpłatny!Serd…

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

27 sierpnia 2012

Ruszyły unijne konkursy dla przedsiębiorców

Kategoria: Aktualności

Zarząd województwa warmińsko-mazurskiego ogłosił nabór na wniosków o dofinansowanie projektów, dotyczących przedsiębiorczości. Środki na wsparcie pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia Mazury 2007-2013.

Na pierwszy z konkursów przeznaczone zostało nieco ponad 5,8 mln zł. Dofinansowanie mogą dostać projekty, zakładające tworzenie, rozbudowę lub wyposażenie parków technologicznych, przemysłowych oraz inkubatorów przedsiębiorczości. Mogą je złożyć jednostki samorządu terytorialnego, ich związki i stowarzyszenia oraz jednostki naukowe, szkoły wyższe, organizacje pozarządowe i instytucje otoczenia biznesu.

Więcej informacji

Drugi z konkursów zakłada dofinansowanie budowy, rozbudowy i wyposażenia w aparaturę specjalistyczną infrastruktury wspólnych przedsięwzięć przemysłowo-naukowych. O wsparcie mogą ubiegać się jednostki samorządu terytorialnego, ich związki i stowarzyszenia oraz jednostki naukowe, szkoły wyższe, osoby prawne i fizyczne, prowadzące szkoły i placówki, organizacje pozarządowe, instytucje otoczenia biznesu oraz wybrani mikro-, mali i średni przedsiębiorcy. Łącznie wszystkie projekty mogą zyskać wsparcie w wysokości ponad 12 mln zł.

Więcej informacji

Obydwa konkursy rozpoczęły się 27 sierpnia i potrwają do 5 października.