Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

  • Joanna Kondrat – koncert

    Bartoszycki Dom Kultury zaprasza na koncert Joanny Kondrat, który odbędzie się 2 maja 2024r. o godz. 18:00 na Placu Konstytucji 3 Maja w Bartoszycach.Wstęp bezpłatny!Serd…

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

1 lutego 2023

Tegoroczne Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Masters odbędą się w Bartoszycach

To będzie wielkie sportowe święto w Bartoszycach. W czerwcu w naszym mieście rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Masters Kobiet i Mężczyzn.

Związek Piłki Ręcznej w Polsce organizację turnieju finałowego mistrzostw mastersów powierzył Bartoszyckiemu Stowarzyszeniu Miłośników Szczypiorniaka. To ogromny zaszczyt i wielkie wyróżnienie. Zapowiada się wspaniały turniej, w którym zagra ok. pół tysiąca zawodników i zawodniczek.

Przygotowanie tak dużej imprezy to jednocześnie bardzo duża odpowiedzialność. Wierzymy, że organizator doskonale wywiąże się z powierzonego mu zadania i sprawi, że bartoszyckie mistrzostwa zostaną zapamiętane jako niesamowite wydarzenie zarówno na poziomie organizacyjnym, jak i sportowym.

Kibiców już dziś zapraszamy m.in. do hali widowiskowo-sportowe przy ul. Słowackiego. Mistrzostwa Polski rozegrane zostaną w dniach 10-11 czerwca br.

Przypomnijmy, że podczas ubiegłorocznych mistrzostw w Kaliszu połączona drużyna Bartoszyckiego Stowarzyszenia Miłośników Szczypiorniaka oraz UMKS Trójki Ostrołęka (zespół występował pod nazwą… Bartołęka) wywalczyła wicemistrzostwo kraju w kategorii +45.