Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

  • Zapytanie ofertowe

    Zapytanie ofertowe z dnia 12.06.2024r.     ZAPYTANIE OFERTOWE na dzierżawę palcu w Parku Elizabeth w Bartoszycach z kompleksową obsługą stoisk gastronomiczno – handlowych…

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

29 sierpnia 2023

Tegoroczny piknik z cyklu „Dni Osadnika” coraz bliżej. Znamy już jego program

Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski oraz Stowarzyszenie „Dolina Róż” zapraszają mieszkańców Bartoszyc do udziału w 11. edycji Sportowo-Rekreacyjnego Pikniku Rodzinnego z cyklu „Dni Osadnika”, który odbędzie się 9 września br. na terenie lodowiska przy ul. Korczaka. Początek o godz. 11.

W programie wydarzenia m.in. konkurs kulinarny „Smaki 3 Kultur – kapusta w roli głównej”, loteria fantowa, stoiska służb mundurowych, gry i zabawy dla dużych i małych oraz występ uczniów Szkoły Muzycznej I Stopnia w Bartoszycach.

Piknik będzie miał charakter charytatywny. W zamian za datek do puszki spróbować będzie można pysznych ciast, kiełbaski z grilla, skorzystać z „dmuchańców”, czy przejechać się z motocyklistami bartoszyckiego „Wirażu”.

Cały dochód z pikniku przeznaczony zostanie na leczenie bartoszyczanina Bartka Terebki, który walczy z ostrą białaczką szpikową.