Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

  • Joanna Kondrat – koncert

    Bartoszycki Dom Kultury zaprasza na koncert Joanny Kondrat, który odbędzie się 2 maja 2024r. o godz. 18:00 na Placu Konstytucji 3 Maja w Bartoszycach.Wstęp bezpłatny!Serd…

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

14 lutego 2023

Zapraszamy na 691. urodziny Bartoszyc

Zapraszamy mieszkańców Bartoszyc na 691. urodziny miasta! Świętować je będziemy przez trzy dni, głównie w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego, ale nie tylko.

Tegoroczne obchody urodzin naszego miasta będą miały charakter sportowo-kulturalny. Główne uroczystości odbędą się w piątek 17 lutego br. w hali przy ul. Słowackiego. Tego dnia poznamy laureatów plebiscytu na 10 Najpopularniejszych Sportowców Bartoszyc w 2022 roku, obejrzymy efektowny pokaz akrobatki Agnieszki Marczak, finalistki programu „Mam talent” oraz posłuchamy koncertu w wykonaniu Laury Łącz, aktorki znanej m.in. z roli w serialu „Klan”. W międzyczasie spróbujemy urodzinowego tortu.

W tym samym czasie w hali będzie można oglądać wystawę fotografii „Na bartoszyckim podium…”, zaś w budynku byłego dworca PKP zaprezentowana zostanie wystawa poświęcona historii 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej.

Kolejne dwa dni to wydarzenia sportowe. W sobotę 18 lutego br. w hali przy ul. Słowackiego rozegrany zostanie VII Memoriał Andrzeja Szyszko w Piłce Ręcznej (zagrają drużyny z Bartoszyc, Ciechanowa, Ostrołęki, Suwałk, Warszawy, Kwidzyna, Wilna i Olity). Z kolei na strzelnicy w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 przy ul. Limanowskiego odbędą się zawody o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce.

Niedziela 19 lutego br. to turniej piłkarski o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce. W hali widowiskowo-sportowej zagrają czołowe kluby IV ligi i klasy okręgowej: Polonia Lidzbark Warmiński, Mamry Giżycko, Tęcza Biskupiec, Zalani Kętrzyn, Huragan Morąg, Mazur Ełk, MKS Korsze, Orlęta Reszel, Czarni Olecko i Victoria Bartoszyce.

Zapraszamy do udziału we wszystkich wydarzeniach. Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie.