Bartoszyckie CentrumInformacji Turystycznej

poniedziałek – piątek: 7:00 - 18:00
sobota: 7:00 – 15:00
Logo Miasta Bartoszyce

Z miasta
okolic Bartoszyc

Urząd Miasta Bartoszyce

Kultura w Bartoszycach

  • Joanna Kondrat – koncert

    Bartoszycki Dom Kultury zaprasza na koncert Joanny Kondrat, który odbędzie się 2 maja 2024r. o godz. 18:00 na Placu Konstytucji 3 Maja w Bartoszycach.Wstęp bezpłatny!Serd…

Sport w Bartoszycach

Error: Feed has an error or is not valid.


My guide aplikacja mobilna do indywidualnego zwiedzania regionu Warmii i Mazur

Ogólnopolska Infolinia Turystyczna

Numery telefonów dla dzwoniących

Z polski - 801 888 844
Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00

E-mail:   Wyślij e-mail

Skype:

24 sierpnia 2022

Znamy szczegóły jubileuszowego pikniku z cyklu „Dni Osadnika”

Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski zaprasza na X. Sportowo-Rekreacyjny Piknik Rodzinny z cyklu „Dni Osadnika”. W trakcie wydarzenia odbędzie się m.in. konkurs kulinarny „Smaki 3 Kultur”, do którego wciąż można się zgłaszać.

Przed nami jubileuszowa edycja pikniku. Organizatorzy jak zwykle przygotowali szereg atrakcji. Przez kilka godzin na terenie lodowiska przy ul. Korczaka każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci jak zawsze opanują dmuchany plac zabaw, nieco starsi wezmą udział w zawodach rekreacyjnych, a wszystkich zainteresuje pokaz sprzętu rycerskiego i walki na miecze (szczegóły na plakacie poniżej).

W trakcie wydarzenia odbędzie się również konkurs kulinarny „Smaki 3 Kultur”. Termin na zgłoszenia do niego upływa w środę 31 sierpnia, więc kto chciałby zmierzyć się z wyzwaniem, niech zapozna się z zasadami udziału i regulaminem. Dostępne są one pod tym linkiem.