Numery telefonów dla dzwoniących
Z polski - 801 888 844 Z zagranicy - (+48) 22 278 16 00
E-mail: Wyślij e-mail
Skype:
7 marca 2014 r. zapraszamy Państwa na Finał Plebiscytu Kobieta Niezwykła roku 2013 r w Hotelu Bartis. Plebiscyt powstał z myślą o promowaniu operatywnych, aktywnych pań. Chcieliśmy przy tym pokazać, że dookoła nas jest wiele wyjątkowych kobiet, które znakomicie spełniają się w swoich zawodach, pasjach, działalności społecznej.
W tym roku Plebiscyt organizujemy wspólnie z gazetą Goniec Bartoszycki oraz Hotelem Bartis.
Bilety na finałową galę w cenie 35 zł od osoby można nabyć w Recepcji Hotelu Bartis ( W cenie biletu słodki poczęstunek oraz drink „Viva Bartis” )
Plac Konstytucji 3 Maja 5
Tel. 89 762-17-50
Tel. 604-972-025
W programie
W pierwszej edycji zwyciężyła Aneta Jagiełło, a rok temu Katarzyna Świtaj. Plebiscyt zapowiada się ekscytująco — wśród nominowanych jest wiele niesamowitych pań, a wielka gala wręczenia nagród odbędzie się 7 marca w hotelu Bartis w Bartoszycach, co gwarantuje sympatyczna i profesjonalna zabawę.
Wszystkie panie, które prezentujemy, mogą i powinny czuć się wyjątkowo. Wasza działalność, drogie Panie, została zauważona. Gratulujemy więc już teraz wielkiego sukcesu i znalezienia się w gronie nominowanych. Przepraszamy też wszystkie aktywne, ale nie wytypowane kobiety z naszego regionu. Nasz plebiscyt będzie cykliczny, dlatego każda z Was zostanie zauważona i doceniona w przyszłości.
Lista kandydatek
1. Anna Osowska – Inicjatorka pierwszej w powiecie bartoszyckim Szkoły Cukrzycy. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Pacjenci z Sępopola z dumą mówią o niej „nasza pani doktor”. Pani Ania z powodzeniem realizuje się jako pisarka i dziennikarka. Jej książka „W cieniu papierówki” opisuje „cud zwyczajności” życia w naszej małej ojczyźnie – Natangii i Barcji.
2. Ewa Kozieł – Tak skromna, że bardzo wahała się czy zgodzić się na udział w plebiscycie. Z oddaniem wspiera porzucone zwierzęta. Aktywnie działa w Stowarzyszeniu Na Rzecz Pomocy Zwierzętom i Ochrony Przyrody „Azyl”.
3. Wioletta Poddenek — z zaangażowaniem działa w Stowarzyszeniu Rozwoju Sportu Gminy Bartoszyce „Herkus” z Osieki. Nieodpłatnie napisała projekt unijny, dzięki któremu powstał w Rodnowie Punkt Przedszkolny o sympatycznej nazwie „Kubuś”.
4. Marzena Bromirska — z oddaniem zajmuje się problemami diabetyków z Bartoszyc. Lekarz z powołania. Ceniona przez pacjentów, bo zawsze z cierpliwością i uśmiechem podchodzi do ich problemów.
5. Bogumiła Mec – społeczniczka z Krawczyk. Przewodnicząca miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich. Aktywnie uczestniczy w życiu społecznym Gminy Bartoszyce. Kobieta całym sercem oddana miejscowości Krawczyki.
6. Marzanna Hercer – Pani Marzena, gdy kończy pracę zawodową angażuje się w życie kulturalne swojego sołectwa. Dzieciom z Łabędnika organizuje zabawy edukacyjne, pokazuje pożyteczne formy spędzania wolnego czasu.
7. Grażyna Baranowska — trenerka siatkówki. Od wielu lat trenowane przez nią drużyny dziewcząt sięgają po medale mistrzostw województwa, grają w mistrzostwach Polski. Kobieta całym sercem oddana sprawom sportu.
8. Bożena Misiarz – „świeża krew” w zarządzie Bartoszyckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Kobieta zaangażowana i rozważna. Jak w coś się angażuje, to z całego serca. Dostrzegła piękno zieleni miejskiej Bartoszyc i z powodzeniem ją popularyzuje.
9. Dominika Grykin – harcerka z bartoszyckiego hufca ZHP. Zawsze skora do pomocy innym. Ogromnie angażuje się w organizacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bartoszycach. Dzięki takim osobom widać, że bartoszyczanie maja dobre serca i chętnie wspierają WOŚP.
10. Małgorzata Sanajko – działa w „Nowatorskim Ośrodku Rozwoju Artystycznego” czyli stowarzyszeniu NORA. Organizacja znacząco wpisała się w życie kulturalno-społeczne młodych mieszkańców Bartoszyc. Pani Małgorzata jest zaangażowana w projekty, dzięki którym wielu młodych mieszkańców powiatu bartoszyckiego widzi perspektywę na rozwój i samorealizację w powiecie bartoszyckim. A wszystko za pieniądze z Unii Europejskiej.
11. Helena Janowicz — była pracownica nieistniejącego pegeeru, od zawsze kochająca zwierzęta. Dzisiaj wegetuje jak setki jej podobnych. Bezinteresownie opiekuje się ponad dwudziestką psów i trzydziestką kotów. Każdy z nich to oddzielny dramat, wobec którego nie potrafiła przejść obojętnie. Zdejmowała psy powieszone na płotach, przywiązane w lesie, zbierała szczeniaki pełzające po łąkach — płaczące z głodu i zimna, psy zawieszone w workach na drzewach.
12. Katarzyna Basak – Dyrektorka Bartoszyckiego Domu Kultury. Przywróciła blask placówce, którą zarządza. Przeprowadziłą niezbędne remonty dachu wnętrza dom kultury.